درباره ما

با گسترش صنعت نرم افزار و نفوذ بیش از پیش نرم افزارها در میان کاربران رایانه ها، نرم افزارهای متن باز جای خود را در میان نرم افزارهای تجاری باز کرده اند که علاوه بر ارائه امکانات و توانمندی های حرفه ای، از مزایای بسیار زیادی برخوردارند که موجب برتری آنها نسبت به نرم افزارهایی که متن باز نیستند می شود.

 

در ابتدا ممکن است که استفاده از نرم افزار های آزاد و متن باز کمی محدود کننده و ترسناک به نظر بیاید ؛ ولی با گذشت زمان و شناخت بیشتر کاربر درک خواهد کرد که نه تنها محودیتی در کار نیست بلکه درهای بسیار زیادی به سوی دنیای جدید بر روی او گشوده شده است ، جهان آزاد بدون شماره سریال ، کرک و قوانین کپی رایت !

 

گروه نرم افزاری مینی سافت با انگیزه معرفی و تشویق کاربران به نرم افزار های آزاد ، رایگان و متن باز اقدام به تاسیس این سایت و معرفی و ارائه لینک دانلود نرم افزار های به روز جهان نموده است . لینکها همگی به صورت مستقیم و از سرور های قدرتمند این سایت می باشد که کاملا اسکن شده و بدون هیچ گونه آلودگی و اضافاتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

امید است با لطف پروردگار بزرگ و مساعدت شما هم میهنان عزیر، حصار نامرئی و به ظاهر زیبایی که زندگی رایانه ای ما را در بر گرفته در هم بشکنیم و بیشتر از پیش به جهان آزاد و بدون محدودیت نرم افزار های متن باز روی بیاوریم.