bracket

دانلود Brackets 1.13

Brackets یک ویرایشگر متن مدرن، با ابزار بصری متمرکز و پشتیبانی از پیش پردازنده است که طراحی در مرورگر ها را بسیار ساده تر می کند. می توانید از پیش نمایش Creative Cloud Extract این ابزار به عنوان راهی ساده برای پاک‌سازی، حداقل CSS که مستقیما از PSD تولید می شود، بدون کد تولید شده استفاده کنید.

 

چرا از Brackets استفاده کنیم؟
براکت یک ویرایشگر متن سبک و در عین حال قدرتمند و مدرن است. با ترکیب ابزار بصری در ویرایشگر می توانید در زمان لزوم بهترین مقدار کمک را از این ابزارها دریافت کنید. با ویژگی های جدید و گسترش هایی که هر ۳ تا ۴ هفته منتشر می شوند، مانند گرفتن هدایا در طول سال است.

 

  • دریافت نشانه های کد از PSD

گزینه Extension در Brackets به شما اجازه می دهد اطلاعات طراحی را از PSD که شامل رنگ ها، فونت ها، شیب ها و اطلاعات اندازه گیری می باشد به عنوان کد متنی تمیز و حداقل CSS بدست آورید. شما همچنین می توانید لایه ها را به عنوان عکس استخراج کنید، از اطلاعات PSD برای تعریف متغیرهای پیش پردازنده استفاده کنید و به راحتی ابعاد بین اشیا را دریافت کنید. همه اینها در متن کد شما انجام پذیر است.

  • ویرایشگرهای خطی

به جای پریدن بین فایل های مختلف، Brackets به شما اجازه می دهد پنجره ای که بیشترین توجه شما به آن بوده است باز شود. آیا می خواهید بر روی CSS کار کنید که بر روی یک شناسه خاص اعمال می شود؟ ماوس خود را بر روی آن شناسه قرار دهید، Command / Ctrl + E را فشار دهید و Brackets همه ی انتخابگرهای CSS را با آن شناسه در یک پنجره ی درون خطی نشان می دهد، بنابراین شما می توانید در کنار هم بدون هیچ مشکلی روی کد خود کار کنید.

  • پیش نمایش زنده

اتصالی با زمان واقعی را به مرورگر خود دریافت کنید. تغییرات دلخواه خود را در CSS و HTML ایجاد کنید و بلافاصله این تغییرات را در صفحه مشاهده خواهید کرد. همچنین با انتخاب مکان نما بر روی آن، مرورگر CSS خود را بر مرورگر اعمال کنید. این قدرت یک ویرایشگر کد با امکانات ابزار Dev در مرورگر است.

  • پشتیبانی پیش پردازنده

کار با پیش پردازنده ها امری کاملا جدید است. ما می دانیم که پیش پردازنده های چقدر در جریان کاری شما مهم هستند. به همین دلیل است که میخواهیم Brackets را بعنوان بهترین ویرایشگر کد برای پیش پردازندهها معرفی کنیم. با Brackets شما می توانید از Quick Edit و Live Highlight بهمراه فایل های LESS و SCSS استفاده کنید که کار با آنها را از همیشه راحت تر میکند.

 

دانلود کندانلود برای مکینتاش

همچنین ببینید

مرورگر brave

دانلود مرورگر Brave

Brave به عنوان مرورگر رایگان و متن باز یک ماموریت برای اصلاح وب است. درواقع، چیزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.